Карпатський НПП відкриває другий фронт?!!!

Карпатський НПП відкриває другий фронт?!!!
Так, і це без перебільшення!
26 серпня, колектив Парку отримав накази про звільнення з посади діючого керівника Володимира Солободяна, який, до слова, перебуває на лікарняному, та про призначення нового очільника з 27 серпня!
Власне сьогодні і зібрався колектив на представлення Степана Гошовського як нового очільника колективу. Але що з цього вийшло – висновок очевидний! Колектив з середнім багаторічним стажем 27 років не дозволить маніпулювати своєю професійною гідністю!
На це офіційне дійство прибули Руслан Гречаник, перший заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Едуард Арустамян, директор Департаменту природно-заповідного фонду та земельних ресурсів. а також кандидат на посаду директора Степан Гошовський. Проте офіційні представники Мінприроди зіткнулися з величезним опором колективу Парку, представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій та небайдужих громадян. Перше і ключове запитання до непроханих гостей – Яка причина звільнення діючого керівника Володимира Слободяна?! (Залишилося без відповіді!)
Важливо відзначити, що історія з конкурсами на посаду директора КНПП вже набула анекдотичного змісту. Чотири роки конкурсна комісія не спроможна визначити переможця, при цьому не надаючи жодних пояснень. Тут все зрозуміло – серед кандидатів немає «свого»!
І тепер, коли вся Україна єднається у боротьбі із зовнішнім ворогом, нам підсовують (так, власне підсовують!) уже, вочевидь, «свого», без будь-яких конкурсів, прикриваючись військовим станом. Причини зміни керівника в даний час невідомі і пояснень колектив так і не отримав.
Дискусій було багато. Кожна сторона розповідала про свої внески у справу перемоги України, але зрозуміло одне – це і так є обов’язком кожного громадянина. А треба ще бути українцями в душі і в серці для України та збереження і примноження її багатств! Адже знаємо, що, на жаль, значна частина природо-заповідних територій на півдні та сході України знищена ворогом!
Якщо ми прагнемо сповідувати європейські цінності, то берімо приклад з європейських парків! Там не змінюють керівників, бо закінчився контракт, там цінують досвід, знання, відданість справі! Немає нічого ціннішого за капітал знань та передачі його наступним поколінням. Саме такою організацією з досвідом та знаннями, з розумінням природних цінностей є Карпатський НПП і тому колектив не дозволить не рахуватися з його думкою!
Слава Україні! Разом – до перемоги!

Новини

Осінній період тиші в Карпатському НПП

Карпатський НПП парк інформує про оголошення осіннього періоду тиші на підпорядкованій території з 15.09 по 01.11.2022 року та початок проведення патрулювань службою державної охорони під час нересту форелі струмкової та гону оленя європейського про, що видано наказ №36 від 15.09.2022 року. Патрулювання будуть проводитися рейдовими групами природоохоронних науково-дослідних відділень та інженерного складу у відповідності до […]

  • Охорона

!!!“ПАТРІОТИЗМ” ТА СВЯТКОВИЙ ПОДАРУНОК ВІД МІНДОВКІЛЛЯ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!! МІНІСТЕРСТВО БЕЗ КОНКУРСУ ПРИЗНАЧАЄ ДО КАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ КОРУМПОВАНОГО ДИРЕКТОРА!!!!!!!!!!

Колектив першого національного парку в Україні (Карпатський національний природний парк), що має свою багаторічну історію, в такий важкий для всієї країни воєнний час, сьогодні вкрай стурбований ще і ситуацією, що склалася стосовно заміни керівника нашої установи. Нещодавно наш колектив відвоював погодження кандидатури на посаду директора, Кузька С.І., який вже подавав свою кандидатуру на конкурс, але […]

  • Без категорії