!!!“ПАТРІОТИЗМ” ТА СВЯТКОВИЙ ПОДАРУНОК ВІД МІНДОВКІЛЛЯ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!! МІНІСТЕРСТВО БЕЗ КОНКУРСУ ПРИЗНАЧАЄ ДО КАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ КОРУМПОВАНОГО ДИРЕКТОРА!!!!!!!!!!

Колектив першого національного парку в Україні (Карпатський національний природний парк), що має свою багаторічну історію, в такий важкий для всієї країни воєнний час, сьогодні вкрай стурбований ще і ситуацією, що склалася стосовно заміни керівника нашої установи.
Нещодавно наш колектив відвоював погодження кандидатури на посаду директора, Кузька С.І., який вже подавав свою кандидатуру на конкурс, але не був допущений через невідповідність вимогам до кандидата. А сьогодні нам стало відомо, що голова Івано-Франківської ОВА погодила нову кандидатуру на посаду директора – Степана ГОШОВСЬКОГО, а Міндовкілля, в свою чергу, вже готує наказ на його призначення. Обурює той факт, що зараз такі вимоги до кандидата на посаду директора знівельовано, а також проігноровано думку колективу!!! Наразі Гошовський працює у Болехівському лісгоспі, де асистує директору установи у незаконній закупівлі дров, самовільних рубках, а також у залякуванні місцевих активістів. За кандидатами у директори КНПП стоять сили, що хочуть отримати вільний доступ до ресурсів парку.
Завдяки вмілому керівництву та організації роботи на посаді очільника установи, СЛОБОДЯН Володимир Ярославович вдало підтримує високий імідж Парку. В 2014 році Карпатський НПП ввійшов в ТОП-100 кращих парків світу, а у 2020 році наш Парк посів перше місце в рейтингу національних парків за даними TripAdvisor в Європі з показником – 9,75 балів, що сприяє розвитку Західного регіону в Україні та Східної Європи загалом.
Зважаючи на відсутність будь-яких претензій до діючого директора, Володимира Ярославовича, вважаємо таке рішення Міндовкілля безпідставним!!!, недемократичним!!! та недоцільним!!!, а особливо в час ВІЙНИ!!!
Колектив Карпатського НПП висловлює своє обурення щодо прийняття Міндовкіллям рішення по зміні керівництва Парку, та буде відстоювати діючого директора, Володимира Слободяна!!! Наш колектив – не для проведення експериментів та незрозумілих призначень. Призначення керівництва має відбуватися демократично, прозоро, з урахуванням європейських цінностей, за які бореться наша країна вже 30 років, в тому числі працівники Парку.
Звертаємося сьогодні до громадськості та колег з природоохоронних установ щодо підтримки та розголосу даної проблеми!!!