Басейнова рада

30 вересня 2020 року відбулось чергове засідання Басейнової ради Пруту та Сірету. Працівники КНПП Марта Корчемлюк та Руслан Кравчинський, які є членами Ради, також долучилися до он-лайн зустрічі.

На засіданні стейкхолдери Чернівецької та Івано-Франківської областей обговорили ряд важливих питань, зокрема, впровадженням Директиви 2007/60/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 23 жовтня 2007 року про оцінку та управління ризиками затоплення. Обговорили також роботу Автоматизованої інформаційно-вимірювальної сиситеми «Прикарпаття» під час проходження весняно-літніх паводків 2020 року, наслідків шкідливої дії вод.

Учасники зустрічі визначили невідкладні протипаводкові заходи в суббасейнах Пруту та Сірету і розглянули результати інвентаризації водних об’єктів (ставків) та їх гідротехнічних споруд в суббасейнах річок Прут та Сірет.

Новини

КОНКУРС ЕКОЛОГІЧНИХ АГІТБРИГАД – 2023

Цьогоріч, Департамент освіти та науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, анонсував про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім». Тому 26.04.20023 р. буде проведено обласний етап на тему «Луки мого дитинства» в режимі онлайн, відповідно до методичних рекомендацій. Для проведення Конкурсу, на місцевому рівні створено оргкомітет та конкурсна комісія (журі), яка […]

  • Екологія

Перспективи взаємодії Карпатського НПП і Яремчанської громади обговорили на громадських слуханнях

Сьогодні в місті Яремче відбулися громадські слухання щодо питань,  які стосуються діяльності Карпатського національного природнього парку. В зустрічі взяли участь 158 жителів регіону.  Пре це повідомив керівник установи Степан Гошовський на своїй сторінці у Фейсбуці. «Вирішили спільно з представниками міської ради створити робочу групу щодо організації виконання Указу Президента України N215 від 2010 року, який […]

  • Без категорії