Співпраця з Корпусом Миру США

З грудня 2015 року КНПП активно співпрацює з волонтерами Корпусу Миру США. 

Зокрема, у 2016-2017 роках ми спільними зусиллями покращували благоустрій еколого-пізнавальної стежки Гук. Допомагали нам в цьому представники місцевої громади, працівники Женецького природоохоронного науково-дослідного відділення та відділу рекреації Карпатського національного природного парку. Нарикінці проєкту ми мали нагоду взяти участь в дводенному тренінгу для громадських активістів на тему "Менеджмент волонтерської діяльності та фандрайзинг".

В липні-листопаді 2017 року ми спільно здійснювали проєкт, який мав на меті покращити імідж КНПП, як найбільшої природоохоронної організації в регіоні. Зокрема, ми провели тренінги для працівників КНПП та громади на теми "Школа ефективних комунікацій", "Інформаційна діяльність в житті національного парку", "Особливості спілкування в відвідувачами національного парку". Виготовили двомовні матеріали про туристичні атракції регіону та про природні цінності національного парку. Працівники наших контрольно-пропускних пунктів отрмимали новий форменний одяг. В школах регіону провели еколого-освітні уроки для школярів і дошкільнят. Виготовили соціальний ролик про важливість сортування відходів. 

Донор проєкту: Агентство США з міжнародного розвитку за сприяння Корпусу Миру США в Україні. Партнери: ГЕО "Еко-плай" та ГЕО "МАМА-86-Яремче".