Екологічна ялинка 2020

Новий Рік - улюблене свято для кожного з нас. Для новорічного настрою багато людей прагнуть встановити в своїй оселі ялинку. Проте наше бажання прикрасити оселю живим деревом завдає природі значної шкоди.

Найкращим способом змінити проблему вирубки величезної кількості ялинок стала б відмова людей від купівлі живих новорічних дерев та заміна їх штучними. А для тих, кому вона не до вподоби, можна замінити її святковою композицією із природних матеріалів (гілок, шишок тощо). Такі композиції стануть продовженням правічних традицій гуцулів. Зробимо свій внесок у збереження природних багатств України та прикрасимо свою оселю власноруч.

Карпатський національний природний парк організував конкурс новорічних композицій «Екологічна ялинка». В конкурсі брали участь вихованці гуртків Центру позашкільної роботи дітей та юнацтва Яремчанського МВО.

Сьогодні, 24 грудня в Екотуристичному візит-центрі відбулось нагородження дітей грамотами та подарунками. Ми Щиро вдячні директору, керівниця гуртків та вихованцям ЦПРДЮ, які небайдуже ставляться до навколишнього природного середовища та взяли участь в конкурсі новорічних композицій.

Новини

Осінній період тиші в Карпатському НПП

Карпатський НПП парк інформує про оголошення осіннього періоду тиші на підпорядкованій території з 15.09 по 01.11.2022 року та початок проведення патрулювань службою державної охорони під час нересту форелі струмкової та гону оленя європейського про, що видано наказ №36 від 15.09.2022 року. Патрулювання будуть проводитися рейдовими групами природоохоронних науково-дослідних відділень та інженерного складу у відповідності до […]

  • Охорона

!!!“ПАТРІОТИЗМ” ТА СВЯТКОВИЙ ПОДАРУНОК ВІД МІНДОВКІЛЛЯ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!! МІНІСТЕРСТВО БЕЗ КОНКУРСУ ПРИЗНАЧАЄ ДО КАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ КОРУМПОВАНОГО ДИРЕКТОРА!!!!!!!!!!

Колектив першого національного парку в Україні (Карпатський національний природний парк), що має свою багаторічну історію, в такий важкий для всієї країни воєнний час, сьогодні вкрай стурбований ще і ситуацією, що склалася стосовно заміни керівника нашої установи. Нещодавно наш колектив відвоював погодження кандидатури на посаду директора, Кузька С.І., який вже подавав свою кандидатуру на конкурс, але […]

  • Без категорії