Екологічна ялинка 2020

Новий Рік - улюблене свято для кожного з нас. Для новорічного настрою багато людей прагнуть встановити в своїй оселі ялинку. Проте наше бажання прикрасити оселю живим деревом завдає природі значної шкоди.

Найкращим способом змінити проблему вирубки величезної кількості ялинок стала б відмова людей від купівлі живих новорічних дерев та заміна їх штучними. А для тих, кому вона не до вподоби, можна замінити її святковою композицією із природних матеріалів (гілок, шишок тощо). Такі композиції стануть продовженням правічних традицій гуцулів. Зробимо свій внесок у збереження природних багатств України та прикрасимо свою оселю власноруч.

Карпатський національний природний парк організував конкурс новорічних композицій «Екологічна ялинка». В конкурсі брали участь вихованці гуртків Центру позашкільної роботи дітей та юнацтва Яремчанського МВО.

Сьогодні, 24 грудня в Екотуристичному візит-центрі відбулось нагородження дітей грамотами та подарунками. Ми Щиро вдячні директору, керівниця гуртків та вихованцям ЦПРДЮ, які небайдуже ставляться до навколишнього природного середовища та взяли участь в конкурсі новорічних композицій.

Новини

КОНКУРС ЕКОЛОГІЧНИХ АГІТБРИГАД – 2023

Цьогоріч, Департамент освіти та науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, анонсував про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім». Тому 26.04.20023 р. буде проведено обласний етап на тему «Луки мого дитинства» в режимі онлайн, відповідно до методичних рекомендацій. Для проведення Конкурсу, на місцевому рівні створено оргкомітет та конкурсна комісія (журі), яка […]

  • Екологія

Перспективи взаємодії Карпатського НПП і Яремчанської громади обговорили на громадських слуханнях

Сьогодні в місті Яремче відбулися громадські слухання щодо питань,  які стосуються діяльності Карпатського національного природнього парку. В зустрічі взяли участь 158 жителів регіону.  Пре це повідомив керівник установи Степан Гошовський на своїй сторінці у Фейсбуці. «Вирішили спільно з представниками міської ради створити робочу групу щодо організації виконання Указу Президента України N215 від 2010 року, який […]

  • Без категорії