КОНКУРС ЕКОЛОГІЧНИХ АГІТБРИГАД – 2023

Цьогоріч, Департамент освіти та науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, анонсував про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім». Тому 26.04.20023 р. буде проведено обласний етап на тему «Луки мого дитинства» в режимі онлайн, відповідно до методичних рекомендацій.

Для проведення Конкурсу, на місцевому рівні створено оргкомітет та конкурсна комісія (журі), яка складається з представників місцевих управлінь освіти, культури та Карпатського НПП. До конкурсу допущено дві команди: «Шанс» Яремчанського ліцею №1 та «Афини» Микуличинського ліцею.
На місцевому рівні конкурс організував Будинок творчості дітей та юнацтва м. Яремча. Карпатський НПП виступив як консультативна, наочна та інформаційна база. Учасники команд у своїх виступах вміло поєднали та використали матеріали Карпатського національного парку, наголошуючи на необхідності збереження високогірних лук – полонин, як осередків рідкісних видів рослин і тварин. Важливим моментом стало долучення і етнологічної складової з метою популяризації гуцульської спадщини.
Оцінюючи презентації (наочність, природоохоронна діяльність, взаємодія з природоохоронними та екологічними організаціями) і оригінальні творчі виступи (висвітлення екологічних проблем в різних формах та жанрах), члени журі були приємно вражені виступами команд. Проте, все-таки вирішено на обласний рівень делегувати агітбригаду «Шанс», учасники якої чітко, майстерно та художньо відтворили актуальність і соціальне значення екологічних проблем, висвітливши різнопланові аспекти екологічного виживання, вміло використали елементи автентичної гуцульської культури та народних традицій.

Новини

Перспективи взаємодії Карпатського НПП і Яремчанської громади обговорили на громадських слуханнях

Сьогодні в місті Яремче відбулися громадські слухання щодо питань,  які стосуються діяльності Карпатського національного природнього парку. В зустрічі взяли участь 158 жителів регіону.  Пре це повідомив керівник установи Степан Гошовський на своїй сторінці у Фейсбуці. «Вирішили спільно з представниками міської ради створити робочу групу щодо організації виконання Указу Президента України N215 від 2010 року, який […]

  • Без категорії

Карпатський національний природний парк підписав партнерську угоду з Координаційним Центром Забезпечення Спротиву SaveUkraineNow (SUN)

11 квітня 2023 року Карпатський національний природний парк підписав партнерську угоду з Координаційним Центром Забезпечення Спротиву SaveUkraineNow (SUN), який з перших днів війни забезпечує підрозділи з Прикарпаття на передовій. Даною угодою визначено пріоритетні сфери та напрямки співпраці сторін, необхідних для ефективної реалізації майбутніх заходів, спрямованих на промоцію підтримки наших захисників та якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ!

  • Без категорії