Новий польовий сезон

Науковці Карпатського НПП розпочали новий польовий сезон з організації комплексних моніторингових досліджень водно-болотного угіддя міжнародного значення "Витоки ріки Прут".
В ході експедиції було проведено відбір проб води з р. Прут, її верхніх приток, природних джерел , а також грунту з урочища Цибульник.
Ще один напрямок досліджень - ботанічний та зоологічний, що полягає у інвентаризації флори та фауни угіддя, фіксуванні фенологічних фаз розвитку рослин та тварин, поповненні фототеки рослинного і тваринного світу.

Новини

КОНКУРС ЕКОЛОГІЧНИХ АГІТБРИГАД – 2023

Цьогоріч, Департамент освіти та науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, анонсував про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім». Тому 26.04.20023 р. буде проведено обласний етап на тему «Луки мого дитинства» в режимі онлайн, відповідно до методичних рекомендацій. Для проведення Конкурсу, на місцевому рівні створено оргкомітет та конкурсна комісія (журі), яка […]

  • Екологія

Перспективи взаємодії Карпатського НПП і Яремчанської громади обговорили на громадських слуханнях

Сьогодні в місті Яремче відбулися громадські слухання щодо питань,  які стосуються діяльності Карпатського національного природнього парку. В зустрічі взяли участь 158 жителів регіону.  Пре це повідомив керівник установи Степан Гошовський на своїй сторінці у Фейсбуці. «Вирішили спільно з представниками міської ради створити робочу групу щодо організації виконання Указу Президента України N215 від 2010 року, який […]

  • Без категорії