Осінній період тиші в Карпатському НПП

Карпатський НПП парк інформує про оголошення осіннього періоду тиші на підпорядкованій території з 15.09 по 01.11.2022 року та початок проведення патрулювань службою державної охорони під час нересту форелі струмкової та гону оленя європейського про, що видано наказ №36 від 15.09.2022 року.

Патрулювання будуть проводитися рейдовими групами природоохоронних науково-дослідних відділень та інженерного складу у відповідності до складених графіків.

За порушення природоохоронного режиму внаслідок незаконного добування передбачена матеріальна відповідальність відповідно до Постанови КМУ №575 від 10.05.2022р. ,згідно додатку №7, а саме за незаконне добування або знищення оленя європейського розмір шкоди становить 45565,0 гривень та за незаконне добування форелі струмкової 1671,0 гривень за одну особину. Крім того, згідно Кодексу про адміністративні правопорушення ст85.»порушення правил використання об’єктів тваринного світу» передбачено адміністративний штраф в розмірі від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а за порушення правил рибальства від двох до десяти неподатковува-них мінімумів доходів громадян.

Відділ державної охорони ПЗФ

 

 

Новини

КОНКУРС ЕКОЛОГІЧНИХ АГІТБРИГАД – 2023

Цьогоріч, Департамент освіти та науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, анонсував про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім». Тому 26.04.20023 р. буде проведено обласний етап на тему «Луки мого дитинства» в режимі онлайн, відповідно до методичних рекомендацій. Для проведення Конкурсу, на місцевому рівні створено оргкомітет та конкурсна комісія (журі), яка […]

  • Екологія

Перспективи взаємодії Карпатського НПП і Яремчанської громади обговорили на громадських слуханнях

Сьогодні в місті Яремче відбулися громадські слухання щодо питань,  які стосуються діяльності Карпатського національного природнього парку. В зустрічі взяли участь 158 жителів регіону.  Пре це повідомив керівник установи Степан Гошовський на своїй сторінці у Фейсбуці. «Вирішили спільно з представниками міської ради створити робочу групу щодо організації виконання Указу Президента України N215 від 2010 року, який […]

  • Без категорії