Осінній період тиші в Карпатському НПП

Карпатський НПП парк інформує про оголошення осіннього періоду тиші на підпорядкованій території з 15.09 по 01.11.2022 року та початок проведення патрулювань службою державної охорони під час нересту форелі струмкової та гону оленя європейського про, що видано наказ №36 від 15.09.2022 року.

Патрулювання будуть проводитися рейдовими групами природоохоронних науково-дослідних відділень та інженерного складу у відповідності до складених графіків.

За порушення природоохоронного режиму внаслідок незаконного добування передбачена матеріальна відповідальність відповідно до Постанови КМУ №575 від 10.05.2022р. ,згідно додатку №7, а саме за незаконне добування або знищення оленя європейського розмір шкоди становить 45565,0 гривень та за незаконне добування форелі струмкової 1671,0 гривень за одну особину. Крім того, згідно Кодексу про адміністративні правопорушення ст85.»порушення правил використання об’єктів тваринного світу» передбачено адміністративний штраф в розмірі від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а за порушення правил рибальства від двох до десяти неподатковува-них мінімумів доходів громадян.

Відділ державної охорони ПЗФ