Складність
Протяжність
Тривалість
Мандрівка вольєрним господарством розпочинається з відвідин секцій для птахів. В просторих комфортних вольєрах живуть: срібні, золоті та мисливські фазани; голуби: кучерявий, кар’єр, голуб павич; кріль європейський.
Минаючи птахів, підходимо до вольєрів з парнокопитними. Привертають увагу відвідувачів своєю граціозністю та красою олені благородні. Варто зазначити, що природна популяція оленя благородного в Україні збереглася тільки в Карпатах.
Цікавими мешканцями вольєрів є кремезні дикі кабани.
В почищеному та зарибненому ставку милують око відвідувачів білі лебеді та дикі качки.
Усі тварини забезпечені природними умовами існування. До кожного вольєру прикріплена табличка українською та англійською мовами, з котрої кожен відвідувач може почерпнути інформацію про тварин.
На території вольєрного господарства функціонує реабілітаційний центр для диких тварин та птахів.
Вольєрне господарство засноване в 1992 році з метою збереження та розмноження парнокопитних на території Карпатського національного природного парку.
Загальна площа – 5,3 га.
Відхилення від маршруту.
Пошкодження об’єктів природи.
Розведення вогнищ в невідведених для цього місцях, куріння при проходженні через лісові масиви.
Рубка і пошкодження дерев зривання квітів, збір лікарських рослин.
Полювання на тварин, руйнування місць їх проживання.
Відлов риби будь-якими способами.
Перебування з вогнестрільною зброєю.
Засмічення території, шум.
Повідом МНС перед тим як йтимеш в похід, для того щоб рятувальники швидко і вчасно вас знайшли якщо щось трапиться. Для цього потрібно зробити всього лише два кроки:
Заповни онлайн-форму для інформування гірських пошуково-рятувальних підрозділів про заплановані туристами мандрівки гірською місцевістю
Онлайн формаЗанотуйте собі в мобільні телефони гірських пошуково-рятувальних підрозділів того району, в якому ви збираєтесь подорожувати.
Контакти підрозділів