У бою з російським окупантом обірвалося життя працівника Парку Андрія Томащука

Невимовний біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся і працівників Карпатського національного природного парку.
У бою з російським окупантом обірвалося життя 32-річного Андрія Томащука, колеги – майстра з охорони природи Говерлянського природоохоронного науково-дослідного відділення.
Після повномасштабного вторгнення росії він разом друзями першим став на захист рідної країни. Андрій служив кулеметником і загинув у героїчній фортеці Бахмут, до кінця виконуючи свій професійний та моральний обов’язок.
Колектив Карпатського НПП в цей гіркий час висловлює щирі співчуття батькам, дружині, родичам, близьким, друзям з приводу трагічної загибелі нашого земляка й Героя та розділяє їх горе.
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.
Сумуємо та низько схиляємо голови у скорботі.
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
Вічна пам’ять і слава українському Воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Новини

Екологічна акція «Збережемо Говерлу – гірську перлину Карпатського національного природного парку!»

Нещодавно, а саме 3 червня Карпатський національний природний парк відзначив 43-тю річницю з дня створення. Парк є одним із найкращих парків України, а гора Говерла є своєрідним брендом, оскільки кожен людина мріє підкорити найвищу вершину Українських Карпат. Прикро, що деякі з них залишають після себе «автографи» у вигляді сміття, що є неповагою до неповторної краси […]

  • Без категорії

Працівники Карпатського національного природного парку здійснили робочу поїздку в рамках обміну досвідом до Центру спадщини Вигодської вузькоколійки

Надзвичайно захопливим стали відвідини візит-центру, розташованого у найстарішій місцевій споруді – колишній резиденції австрійського барона Леопольда Поппера фон Подрагі, про історію якого розповів директор Центру Сергій Андрусяк. Інтерактивні експозиції викликали неабияку зацікавленість у плані внесення доповнень у інтер’єр Екотуристичного центру Карпатського НПП. Дуже пізнавально проведена екскурсія, під час якої гід заоохочує до детального розгляду експонатів, […]

  • Без категорії