Водоспад Дівочі сльози

Водоспад Дівочі сльози затишний, низький зате мальовничий.
Походження назви пов’язано з красивою легендою. В період опришків, коли чоловіки створювали загони для боротьби з феодалами, їхні жінки, з міркувань безпеки, переховувалися в потаємних місцях серед лісу. Сумуючи та переживаючи за них вони не могли стримати сліз, які чарівним чином перетворювалися в струмки та ріки. Ці водні потоки зливалися воєдино та ставали на заваді всім тим хто хотів принести шкоду місцевим жителям.
Саме тут, в долині ріки Жонка формується водоспад висотою 1,7 м. На перший погляд, Жонка видається невеликим потічком, яка в період повені перетворюється на повноводну, норовливу гірську ріку.
До водоспаду можна потрапити стежкою, яка починається біля Вольєрного господарства Карпатського НПП, та веде два кілометри лісовою дорогою, обабіч якої зростають малина, ожина, суниці та чорниці. Якщо заглянути глибше в ліс, то можна відшукати і грибочки. Проте завжди пам’ятайте, що не варто збирати невідомі вам гриби та ягоди!
Окрасою водоспаду є навколишня природа – ялиново-буковий ліс дає можливість побувати серед справжньої карпатської краси.
Прогулянка в лісі, тиші та гірській прохолоді – чим не рецепт щастя?
🌐Де знаходиться: м. Яремче (https://maps.app.goo.gl/DzhwNDnTK4z5VXik6)
🗺Як добратися: від міста Яремче пішком або транспортом до Вольєрного господарства, де і починається маршрут на водоспад.
⏱Графік роботи: Без вихідних, з 9:00 – 18:00.
🎒Варто взяти з собою: 💧воду, 🥪їжу, 👟зручне взуття та за поганих погодних умов - 🌂дощовик.
💵Вартість відвідування: дорослий – 80 грн; дитячий – 40 грн.