З Днем Державного Прапора

23 серпня українська громадськість відзначає День Державного Прапора. Саме після початку російської агресії синьо-жовтий прапор став не лише символом боротьби та спротиву загарбникам, але й символом свободи, нескореності духу і боротьби всього світу.
Працівники Карпатського національного природного парку з глибокою вірою та твердими переконаннями у Перемогу розгорнули український прапор біля установи.
Тож нехай для кожного громадянина України наш Прапор стане символом боротьби за свободу, уособленням єдності, честі та гідності, бо синій і жовтий – це кольори нашої української душі.

Новини

Осінній період тиші в Карпатському НПП

Карпатський НПП парк інформує про оголошення осіннього періоду тиші на підпорядкованій території з 15.09 по 01.11.2022 року та початок проведення патрулювань службою державної охорони під час нересту форелі струмкової та гону оленя європейського про, що видано наказ №36 від 15.09.2022 року. Патрулювання будуть проводитися рейдовими групами природоохоронних науково-дослідних відділень та інженерного складу у відповідності до […]

  • Охорона

!!!“ПАТРІОТИЗМ” ТА СВЯТКОВИЙ ПОДАРУНОК ВІД МІНДОВКІЛЛЯ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!!! МІНІСТЕРСТВО БЕЗ КОНКУРСУ ПРИЗНАЧАЄ ДО КАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ КОРУМПОВАНОГО ДИРЕКТОРА!!!!!!!!!!

Колектив першого національного парку в Україні (Карпатський національний природний парк), що має свою багаторічну історію, в такий важкий для всієї країни воєнний час, сьогодні вкрай стурбований ще і ситуацією, що склалася стосовно заміни керівника нашої установи. Нещодавно наш колектив відвоював погодження кандидатури на посаду директора, Кузька С.І., який вже подавав свою кандидатуру на конкурс, але […]

  • Без категорії