З Днем Державного Прапора

23 серпня українська громадськість відзначає День Державного Прапора. Саме після початку російської агресії синьо-жовтий прапор став не лише символом боротьби та спротиву загарбникам, але й символом свободи, нескореності духу і боротьби всього світу.
Працівники Карпатського національного природного парку з глибокою вірою та твердими переконаннями у Перемогу розгорнули український прапор біля установи.
Тож нехай для кожного громадянина України наш Прапор стане символом боротьби за свободу, уособленням єдності, честі та гідності, бо синій і жовтий – це кольори нашої української душі.

Новини

КОНКУРС ЕКОЛОГІЧНИХ АГІТБРИГАД – 2023

Цьогоріч, Департамент освіти та науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, анонсував про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім». Тому 26.04.20023 р. буде проведено обласний етап на тему «Луки мого дитинства» в режимі онлайн, відповідно до методичних рекомендацій. Для проведення Конкурсу, на місцевому рівні створено оргкомітет та конкурсна комісія (журі), яка […]

  • Екологія

Перспективи взаємодії Карпатського НПП і Яремчанської громади обговорили на громадських слуханнях

Сьогодні в місті Яремче відбулися громадські слухання щодо питань,  які стосуються діяльності Карпатського національного природнього парку. В зустрічі взяли участь 158 жителів регіону.  Пре це повідомив керівник установи Степан Гошовський на своїй сторінці у Фейсбуці. «Вирішили спільно з представниками міської ради створити робочу групу щодо організації виконання Указу Президента України N215 від 2010 року, який […]

  • Без категорії