Збережемо блакитні очі Чорногори!

Щороку, напередодні професійного свята (Дня працівника природно-заповідної справи), Карпатський національний природний парк проводить екологічну акцію «Збережемо блакитні очі Чорногори!». Цьогоріч вона об’єднала всіх небайдужих природолюбів, бо проведено прибирання найпопулярнішого маршруту на озеро Несамовите!
Карпатський національний природний парк є одним із найкращих парків України, а оз. Несамовите завжди манить як українських туристів, так і гостей з-за кордону. Окрім того, воно належить території водно-болотного угіддя міжнародного значення «Витоки ріки Прут», яке охороняється Рамсарською конвенцією. Проте, не всі з повагою ставляться до неповторної краси нашого краю і часто після таких любителів подорожей спостерігаємо стихійні сміттєзвалища.
Саме за фінансової підтримки неурядової організації “Global Conservation”, США, громадська екологічна організація «МАМА-86-Яремче» у партнерстві з Карпатським НПП провели дану акцію. Як показує досвід. Такі заходи сприяють згуртованості колективу парку та громадськості задля вирішення нагальних екологічних проблем.
Загалом, у заході взяли участь понад 40 осіб. До акції долучилися також юні волонтери – діти працівників Парку. Відрадно, що молоде покоління переймає природоохоронний досвід від батьків. Було зібрано біля 5 мішків пластику, 4 мішки скла і металу та 8 мішків інших побутових відходів. Необхідно відзначити, що кількість твердих побутових відходів щорічно зменшується.
Дякуємо всім небайдужим! Бережіть природу рідного краю! Та пам’ятайте: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!