Водоспад Дівочі Сльози

На річці Жонка, одній з приток Прута, серед велетенських крон буків,  струнких ялиць, порослих мохом скель і смарагдового каміння, знаходиться надзвичайно крихітний, але водночас такий красивий та чарівний водоспад Дівочі Сльози.

Назва водоспаду, як і назви багатьох інших карпатських водойм, овіяна легендами. Кажуть, вона пов’язана зі сльозами жінок та дівчат, які перетворювалися на водоспади та ріки, стаючи на заваді ворогам, котрі мали намір захопити їхні поселення. До того ж, «Дівочі сльози» вважаються символом важкої розлуки та невимовної туги за коханими. Можливо, занурившись у тамтешню атмосферу лісової гармонії, вам також спаде на думку якась легенда.

Два каскади водоспаду, наче дві сльози, спадають по камінню з висоти близько 1,7 метра. Зручне неглибоке плесо, що утворилося під водоспадом, манить своєю кришталево чистою гірською водою, особливо привабливою у спекотні сонячні дні.

Прогулянка до Дівочих Сліз є чудовим способом проведення вільного часу у будь-який день року, якщо за вікном суха та тепла погода. Після відвідин Вольєрного господарства можна продовжувати своє знайомство з його околицями, мандруючи до водоспаду Дівочі сльози.

Цю локацію можна побачити на маршрутах: